KOMUNIKAT PDF Drukuj Email
czwartek, 04 kwietnia 2013 20:00

KOMUNIKAT
Zarządu Tarnobrzeskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
w Tarnobrzegu
dotyczący nowych zasad gospodarowania odpadami komunalnymi

Zgodnie  z  przepisami  znowelizowanej  ustawy  z  dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2012 r., poz. 391 z późn. zm.) oraz  podjętymi na jej podstawie uchwałami Rady Miasta Tarnobrzega, Zarząd TTBS Sp. z o.o. ma obowiązek złożenia do Prezydenta Miasta Tarnobrzega deklaracji o wysokości opłaty za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z zarządzanych przez siebie nieruchomości zabudowanych budynkami wielorodzinnymi oraz wnoszenie tej opłaty na rzecz Gminy Tarnobrzeg.

Aby prawidłowo wypełnić deklarację niezbędna nam jest informacja dotycząca ilości osób zamieszkałych    w Pana/Pani mieszkaniu i w związku z tym prosimy o wypełnienie dostarczonego do skrzynki pocztowej druku oświadczenia.

Podana w oświadczeniu ilość osób zamieszkałych w mieszkaniu będzie podstawą do ustalenia opłaty wnoszonej  przez TTBS Sp. z  o. o. na rzecz Gminy oraz do ustalenia wysokości opłaty pobieranej przez TTBS Sp. z o. o.  za wywóz nieczystości stałych z Pana/Pani mieszkania.

Informujemy, że stawki opłat za odbiór i zagospodarowanie odpadów, które będą obowiązywać  od  1 lipca 2013 r.  określone  są w Uchwale  Rady  Miasta Tarnobrzega Nr XXXIII/470/2012  z dnia 13 grudnia 2012 r. Stawki te są zróżnicowane w zależności od sposobu gromadzenia odpadów i wynoszą:

- 10,00 zł/osobę/miesięcznie – w przypadku odpadów segregowanych,

- 15,00 zł/osobę/miesięcznie – w przypadku odpadów zmieszanych (niesegregowanych).

W związku  z  tym, że  wszystkie  nieruchomości  zarządzane  przez  TTBS Sp. z o.o. są wyposażone w odpowiednie pojemniki i mieszkańcy mają możliwość segregacji odpadów, zarząd  TTBS Sp. z o. o.  w składanej do Prezydenta miasta deklaracji – zadeklaruje wywóz odpadów komunalnych jako odpady segregowane, co pozwoli nam na zastosowanie niższej stawki opłat. Prosimy jednak  o bezwzględne przestrzeganie obowiązku segregacji, bowiem Urząd Miasta po stwierdzeniu, że odpady są niesegregowane, ma prawo zastosować wyższą stawkę opłat.

Wypełnione i podpisane oświadczenia prosimy składać w terminie do dnia 19 kwietnia 2013 r. w siedzibie TTBS Sp. z o. o. w Tarnobrzegu, przy ul. Mickiewicza 4.

W przypadku niezłożenia oświadczenia w podanym terminie opłata za odbiór odpadów komunalnych będzie naliczana od ilości osób zameldowanych w mieszkaniu.

Bliższych informacji dotyczących wypełnienia oświadczeń można uzyskać w siedzibie  TTBS Sp. z o. o.,   ul. Mickiewicza 4  lub  telefonicznie  pod  nr(15) 822-98-60

Uchwały Rady Miasta Tarnobrzeg dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta.

Zarząd  TTBS Sp. z o. o

Oświadczenie osoby posiadającej tytuł prawny do lokalu mieszkalnego w zasobach
Tarnobrzeskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Tarnobrzegu 

Poprawiony: czwartek, 22 października 2015 16:26
 

Imieniny

Dzisiaj jest
Piątek
3 lipca 2020
Imieniny obchodzą
Anatol, Jacek, Korneli, Leon, Miłosław, Otto
Do końca roku zostało
182 dni

Pogoda

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj94
mod_vvisit_counterWczoraj123
mod_vvisit_counterW tygodniu674
mod_vvisit_counterWszystkich250423


Telefony alarmowe:

Tarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
Sp. z o.o. w Tarnobrzegu

ul. Mickiewicza 4

39-400 Tarnobrzeg
Telefon: (15) 822-98-60
Dział Techniczny (15) 822-98-61

e-mail: tarnobrzeskitbs@poczta.onet.pl

Tarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Tarnobrzegu
wpisane do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie Krajowy Rejestr Sądowy Numer: 0000001285;
NIP 867-19-77-128,
REGON 831208154,

Oddział 1 w Tarnobrzegu, nr konta:© 2013 Tarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Spolecznego Sp. z o.o. w Tarnobrzegu